• slide 2
    Vechtrace 2015 Heren dubbel twee Binne/Fred

Bestuur en commissies

Bestuur

FunctieNaamEmailTelnr
VoorzitterJannes Oosterveldvoorzitter@hrvdecompagnie.nl
PenningmeesterHenk van Asseltfinancien@hrvdecompagnie.nl
SecretarisWilleke Uiterwijk Winkelsecretaris@hrvdecompagnie.nl06-29004805
RoeicommissarisAlfred Bisschoproeien@hrvdecompagnie.nl06-30875226
MateriaalcommissarisJurgen v/d Rijdtmateriaal@hrvdecompagnie.nl
PR functionarisAnnemarie Resinkpr@hrvdecompagnie.nl

Roeicommissie

FunctieNaamEmailTelnr
RoeicommissarisAlfred Bisschoproeien@hrvdecompagnie.nl06-30875226
WedstrijdcoördinatorBinne Hovingawedstrijden@hrvdecompagnie.nl
Opleidings- en examencoördinatorJeanette Oosterveldexamen@hrvdecompagnie.nl
ToertochtencoördinatorLiesbeth Boumatoertochten@hrvdecompagnie.nl
JeugdcoördinatorMartin Oost (jeugd)jeugd@hrvdecompagnie.nl
Marius Ringenaldus

Wedstrijdcommissie (subcommissie van de roeicommissie)

FunctieNaamEmailTelnr
Binne Hovingawedstrijden@hrvdecompagnie.nl06-83642099

Toer- en marathoncommissie (subcommissie van de roeicommissie)

FunctieNaamEmailTelnr
Liesbeth Boumatoertochten@hrvdecompagnie.nl
Gerry de Klerck

Jeugdcommissie (subcommissie van de roeicommissie)

FunctieNaamEmailTelnr
Martin Oostjeugd@hrvdecompagnie.nl
Marchien Martens

Materiaalcommissie

FunctieNaamEmailTelnr
Jurgen van de Rijdtmateriaal@hrvdecompagnie.nl
Ad de Klerck
Frans van Amerongen

Activiteitencommissie

FunctieNaamEmailTelnr
Nelleke Groen-Baardman
Marja Haveman
Marianne van Raalteactiviteiten@hrvdecompagnie.nl
Gineke Westerbrink
Gerry de Klerck
Carin Lodewijk

Ledencontactpersoon

FunctieNaamEmailTelnr
Marja Havemanleden@hrvdecompagnie.nl

Kascontrolecommissie

FunctieNaamEmailTelnr
Roel Steenbergen
Albert Ham

PR en communicatiecommissie

FunctieNaamEmailTelnr
PR functionarisAnnemarie Resinkpr@hrvdecompagnie.nl
Website & social mediaJannine Sybenga webmaster@hrvdecompagnie.nl
Reserve webmasterGerben van der Meulen
Fotograaf Friso Olnon
VideoThijs van Herwijnen

Sponsorcommissie

FunctieNaamEmailTelnr
Erica van Asselt-Pronksponsoren@hrvdecompagnie.nl
Jannes Oosterveld

Veiligheidscoordinator

FunctieNaamEmailTelnr
Roel Steenbergenveiligheid@hrvdecompagnie.nl

Vertrouwenspersoon ongewenste omgangsvormen

FunctieNaamEmailTelnr
Heleen Wijbransvertrouwenspersoon@hrvdecompagnie.nl0528-267487 / 06-48945138