• slide 2
    Vechtrace 2015 Heren dubbel twee Binne/Fred

Bestuur en commissies

Bestuur

FunctieNaamEmailTelnr
VoorzitterJannes Oosterveldvoorzitter@hrvdecompagnie.nl
Vice-voorzitterHenk-Jan Regeling
PenningmeesterHans Feenstrafinancien@hrvdecompagnie.nl
SecretarisWilleke Uiterwijk Winkelsecretaris@hrvdecompagnie.nl06-29004805
RoeicommissarisAlfred Bisschoproeien@hrvdecompagnie.nl06-30875226
MateriaalcommissarisJurgen v/d Rijdtmateriaal@hrvdecompagnie.nl
PR functionarisAnnemarie Resinkpr@hrvdecompagnie.nl

Roeicommissie

FunctieNaamEmailTelnr
RoeicommissarisAlfred Bisschoproeien@hrvdecompagnie.nl06-30875226
WedstrijdcoördinatorMartin Oostwedstrijden@hrvdecompagnie.nl
Opleidings- en examencoördinatorJeanette Oosterveldexamen@hrvdecompagnie.nl
ToertochtencoördinatorLiesbeth Boumatoertochten@hrvdecompagnie.nl
JeugdcoördinatorHans van Herwijnen (jeugd)jeugd@hrvdecompagnie.nl
WedstrijdleiderMarius Ringenaldus

Wedstrijdcommissie (subcommissie van de roeicommissie)

FunctieNaamEmailTelnr
Martin Oostwedstrijden@hrvdecompagnie.nl

Toer- en marathoncommissie (subcommissie van de roeicommissie)

FunctieNaamEmailTelnr
Liesbeth Boumatoertochten@hrvdecompagnie.nl
Gerry de Klerck

Jeugdcommissie (subcommissie van de roeicommissie)

FunctieNaamEmailTelnr
Hans van Herwijnen (coördinator)jeugd@hrvdecompagnie.nl
Frans van Amerongen

Materiaalcommissie

FunctieNaamEmailTelnr
Jurgen van de Rijdtmateriaal@hrvdecompagnie.nl
Ad de Klerck
Frans van Amerongen

Activiteitencommissie

FunctieNaamEmailTelnr
Nelleke Groen-Baardman
Marjan Bakker (coördinator)activiteiten@hrvdecompagnie.nl
Pieter Elsinga
Annelette van der Linden
Carin Lodewijk

Ledencontactpersoon

FunctieNaamEmailTelnr
Marjan Bisschopleden@hrvdecompagnie.nl

Kascontrolecommissie

FunctieNaamEmailTelnr
Luc Valeton
Jurjen Hooghiemstra
Magda van der Wenden

PR en communicatiecommissie

FunctieNaamEmailTelnr
PR functionarisAnnemarie Resinkpr@hrvdecompagnie.nl
Website & social mediaJannine Sybenga webmaster@hrvdecompagnie.nl
Reserve webmasterGerben van der Meulen
Fotograaf Friso Olnon

Sponsorcommissie

FunctieNaamEmailTelnr
Henk-Jan Regelingsponsoren@hrvdecompagnie.nl
Jannes Oosterveld

Veiligheidscoördinator

FunctieNaamEmailTelnr
Erik Oudveiligheid@hrvdecompagnie.nl

Vertrouwenspersoon ongewenste omgangsvormen

FunctieNaamEmailTelnr
Annemarie Resinkvertrouwenspersoon@hrvdecompagnie.nl06-10916984